Wybrane realizacje

Apartament Wrocław

Wrocławski apartament w energetycznej palecie barw. Wnętrze to spotkanie intrygujących barw, malarskich form przestrzennych oraz funkcjonalnych rozwiązań projektowych, które zachwycają już od progu. Apartament położony jest w samym sercu Wrocławia, na najwyższej kondygnacji budynku znajdującego się na wyspie otoczonej wodą.

Wnętrze w kamienicy

Projekt jest połączeniem stylu klasycznej paryskiej kamienicy z nutą nowoczesności, panuje tu typowy dla kamienicy klimat, a ciemne dodatki nadają mu bardziej wytworny i dystyngowany charakter. Jedynym akcentem kolorystycznym we wnętrzu są sofy obite miękkim, granatowym aksamitem.

Apartament Serock

Wnętrze z widokiem na wodę – bardzo oryginalny apartament zarówno w kwestii funkcji jak i aranżacji. Wnętrze zaprojektowane zostało w bardzo odważny sposób, jest tu sporo koloru i nieoczywistych rozwiązań materiałowych takich jak sklejka, beton czy stalowe fronty w kuchni.

Apartament Mokotów

W apartamencie na warszawskim Mokotowie, główną rolę gra detal. Wnętrze jest połączeniem delikatności bieli oraz kamienia naturalnego, przestrzeń powiększają lustra. Surowy beton współgra z błękitem tapicerki łóżka, w tej przestrzeni żaden element nie jest przypadkowy. Przestrzeń jest kwintesencją miejskiej oazy.

Willa Cannes

Wnętrze Willi zostało zaprojektowane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, projekt objęty był nadzorem autorskim, współpraca z inwestorami rozpoczęła się na bardzo wczesnym etapie budowy. Ta wyjątkowa przestrzeń jest interpretacją klasycznej francuskiej elegancji.